Magazin

Eskiden Evli Olduklarına İnanamayacağınız Ünlüler

Medyadan takip ettiğimiz ünlülerin bir zamanlar kiminle evli olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız..

Zafer Ergin ve Melek Baykal

 

Tiyatro sahnelerinde tanışan ünlü çift birlikteliklerini evlilikle taçlandırmıştı. 1976 yılında nikah masasına oturan çiftin evlilikleri dört yıl sürdü.

Okan Bayülgen ve Zeyno Gönenç
 
Okan Bayülgen’le Zeyno Gönenç 1997 yılında evlendi.1998 yılında ise boşanan çift yıllar sonra Bayülgen’in programında evlilikleri hakkında konuşmuştu.
Olgun Şimşek ve Şebnem Sönmez
Eskiden Evli Olduğunu Öğrenince Şaşıp Kalacağınız 20 Ünlü
Komedinin iki ünlü ismi Olgun Şimşek ve Şebnem Sönmez’i birlikte Bir Demet Tiyatro’da izlemiştik. Rol arkadaşı da olan çift 1994 yılında ilişkilerini evlilikle sonuçlandırmıştı. Ancak altı yıl süren ilişkileri sona eren Şimşek ve Sönmez 2000 yılına boşanma kararı aldı.
Şevket Çoruh& Günay Karacaoğlu
 

1995 yılında hayatlarını birleştiren ünlü çiftin evliliği tam 12 yıl sürdü. 2007 yılında boşanan çiftin Gülenay isimli de bir kızı var.
Seda Sayan& Mahsun Kırmızıgül
 

Sinan Engin ile evliliğini bitirdikten sonra kendini işine adayan Seda Sayan, 1995’te Maksim’de yaptıkları ortak programda Mahsun Kırmızıgül ile tanışır. Mahsun’un ellerine ve ayaklarına bayılan Seda Sayan 3 yıl süren birlikteliklerinde imam nikahı kıyarlar. Prestij Müzik’in battığı dönemlerde ilişkileri de çalkantılı hale dönüşen ikili, olaylı ve medyatik bir şekilde ayrıldı.
Selçuk Yöntem& Zuhal Olcay
 
Yonca Evcimik& Harun Özakıncı
 
Türkan Şoray& Cihan Ünal
 
Deniz Seki& Turan Başaranoğlu
 
Ebru Şallı& Ozan Orhon
Ceyda Düvenci& Kaan Girgin
 
Burçin Terzioğlu& Murat Yıldırım
 
Aslı Enver& Birkan Sokullu
 
Haluk Ulusoy& Oya Aydoğan