Kadın Sağlık Ve Tıp

Göğüslerinizi Şekillendirmek İçin 5 Kolay Doğal Yol

“Mükemmel” göğüsler için arzunun büyük bir kısmı görünüştür, ancak gerçekte endişeniz daha önemli bir şey olmalıdır: sağlığınız.

Soğuk Suda yıkanın

Buz gibi bir duş çok hoş olmayabilir, fakat cilt tonu için çok önemlidir. Bunu her gün yapamıyorsanız, buz küpleri veya soğuk bir gazlı bezle göğüslerinize uygulayın.

Sırtınızı düz tutun

Eğilirken, göğüslerinize bakmak daha çekici gelmez, göğüs kaslarınızı da rahatlatırsınız. Omuzlarınızı daima düz tutmaya çalışın hem kas tonunuz hem de görünümünüz için iyi gelecektir.

 

Göğüslerinize baskı uygulamayın

Sütyenle uyumamaya çalışın ve her zaman bedeninize uyan iç çamaşırı seçin. Göğüslerinizi görünüşte zorlayan ve bölünmeyi seksi yapan bir sutyen, aslında çok zararlıdır. Rahatsız hissettiriyor ve kan akışınızı kesiyor.

 

Spor yapmak doğru

Jogging, aerobik ve diğer aktif spor genel şekli ve sağlığınız için iyi olabilir, ancak keskin hareketler yumuşak doku hasarına yol açtığından göğüsleriniz için zararlı olabilirler. Tek çözüm doğru spor giysileri. Özel bir sutyen olmadan asla atlamayın veya koşmayın.

 

Güneşten kaçının

 Göğüslerinizin şeklini korumak isterseniz, şezlongda veya plajda üstsüz olarak yatmak iyi bir fikir değildir. Cildin Cildin kurumasına ve elastikiyet kaybına neden olur.